Finnair

Linie lotnicze Finnair są narodowym przewoźnikiem Finlandii, a jednocześnie jednym z najstarszych przewoźników lotniczych na świecie, licząc sobie przeszło 100 lat. Działają nieprzerwanie od 1923 roku.

Linia specjalizuje się w szybkich połączeniach na Daleki Wschód, komunikując Europę z kilkunastoma kierunkami w Chinach, Japonii, Korei, Indiach, Tajlandii oraz Hong Kongiem i Singapurem. W 1988 roku linia była pierwszym przewoźnikiem, który oferował połączenie pomiędzy Europą, a Chinami, latając z Helsinek do Pekinu. Od tamtych czasów Finnair konsekwentnie rozwija siatkę połączeń długodystansowych, dbając o zachowanie jak najwyższego komfortu podróży oraz krótki czas połączeń i przesiadek.

Od 2016 r. Finnair jest pierwszym, europejskim przewoźnikiem, który wykorzystuje samoloty najnowszej generacji Airbus A350, w planach jest posiadanie 19 takich maszyn. Dzięki nowym samolotom Finnair posiada jedną z najnowocześniejszych i najmłodszych flot samolotów na świecie.

Obecnie przewoźnik oferuje ponad 70 połączeń na świecie obsługując wyloty z Polski z Warszawy, Krakowa oraz Gdańska.

Tranfer - Helsinki Vantaa

Port lotniczy Helsinki Vantaa to największe lotnisko w Finlandii. Jego kompaktowy charakter umożliwia szybki i bezproblemowy transfer, na połączeniach europejskich możliwe jest spokojne odbycie przesiadki w 35 minut. Połączenia do Azji w większości wymagają ok. 1,5-2 h czasu na przesiadkę. Lotnisko zapewnia oznaczenia w języku chińskim, japońskim i koreańskim stanowiąc dogodny port przesiadkowy dla pasażerów podróżujących do Azji. Lotnisko oferuje dostęp do wielu markowych sklepów, restauracji oraz kawiarni, w których podróżni miło spędzą czas w oczekiwaniu na połączenie międzykontynentalne. Na terenie całego lotniska jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Klienci biznesowi mają możliwość skorzystania z supernowoczesnych poczekalni "business lounge" w cenie biletu, pozostałe osoby mogą skorzystać z nich za dodatkową opłatą 48 EUR.

Sprzedajemy bilety lotnicze

Pomożemy Ci wybrać oraz kupić bilet lotniczy oraz możliwie najkorzystniejszą opcję przelotu. W sprzedaży posiadamy bilety lotnicze do każdego zakątka świata. W naszym biurze podróży kupisz najtańsze bilety lotnicze do Azji i Australi m.in. do Chin, Wietnamu... Sprawdź nas, zapytaj o ofertę!

MENU ZADZWOŃ
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij