Amadeus

Firma Amadeus dostarcza technologii napędzającej sektor turystyki - od momentu wyszukiwania oferty do rezerwacji, od wyceny do zakupu biletu, od zarządzania rezerwacjami do odprawy i procesów związanych z samym wyjazdem.

Produkty firmy Amadeus i rozwiązania pomagają podnosić wydajność biznesową klientów: biur podróży, korporacji, linii lotniczych, przewoźników, obsługi naziemnej, hoteli, operatorów kolejowych, wypożyczalni samochodów, lotnisk, linii wycieczkowych, towarzystw ubezpieczeniowych i operatorów promów. Firma Amadeus prowadzi działalność w 195 krajach, dysponując światowym zespołem ponad 11 000 osób.

Poprzez system Amadeus biura podróży mają dostęp do licznych dostawców usług turystycznych:


Odpowiada to 95% miejsc w przelotach regularnych na świecie. Z systemu korzysta ponad 90 000 abonentów biur podróży. Ponadto łączymy ponad 60 000 punktów sprzedaży linii lotniczych i 4500 klientów biznesowych na całym świecie.

Co roku system Amadeus przetwarza ponad 440 milionów rezerwacji.

Technologia Amadeus wspiera także ponad 260 witryn internetowych linii lotniczych, podczas gdy 110 linii lotniczych korzysta z obu systemów informatycznych dla linii lotniczych: Amadeus Altéa Reservation i Amadeus Altéa Inventory.

www.amadeus.com.pl 

Sprzedajemy bilety lotnicze

Pomożemy Ci wybrać oraz kupić bilet lotniczy oraz możliwie najkorzystniejszą opcję przelotu. W sprzedaży posiadamy bilety lotnicze do każdego zakątka świata. W naszym biurze podróży kupisz najtańsze bilety lotnicze do Azji i Australi m.in. do Chin, Wietnamu... Sprawdź nas, zapytaj o ofertę!

MENU ZADZWOŃ
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij