Biuro podróży ACC Travel

Istniejemy od 2001 roku. Działalność naszej firmy od początku nakierowana była na oferty wyjazdów do krajów azjatyckich. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz stale zwiększający się popyt na produkty firmy, w krótkim okresie osiągnęliśmy wiodącą pozycję w segmencie biur podróży oferujących bilety lotnicze do Azji. Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych biur podróży działających zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. O dynamicznym rozwoju naszego biura świadczy fakt utworzenia sieci biur, stanowiących zagraniczne oddziały Asia City Center Sp. z o.o. W chwili obecnej, oprócz siedziby w Warszawie i oddziału w GD Distribution Center w Wólce Kosowskiej, działalność prowadzą współpracujące z Asia City Center Sp. z o.o. biura w Londynie, Kijowie i Hanoi.

Nasze doświadczenie i nowoczesne rozwiązania pozwalają nam w sposób rzetelny i fachowy spełniać prośby nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy swoim pracownikom wysokie wymagania i pomagamy im w ich realizacji, m.in. dzięki temu dysponujemy fachową obsługą. Kasjerzy lotniczy ASIA CITY CENTER SP. Z O.O. dysponują doświadczeniem, które pozwala im przedstawiać Państwu najdogodniejsze dostępne na rynku warianty połączeń lotniczych.

W kwietniu w 2002 roku otrzymaliśmy akredytację IATA (International Air Transport Association), w związku z tym staliśmy się automatycznie przedstawicielem wszystkich linii lotniczych skupionych w tej organizacji takich jak: Cathay Pacific, Singapore Airlines, Finnair, Lufthansa, PLL Lot, British Airways, KLM, Air France, Austrian Airlines, Aeroflot, Japan Airlines, Vietnam Airlines, Qatar Airways, China Airlines, Skandynavian Airlines, Turkish Airlines, American Airlines, Malev i innych.

Zaufanie klientów, uzyskanie akredytacji IATA, nawiązanie ścisłej współpracy z pozostałymi liniami lotniczymi (m.in. China Airlines, China Southern Airlines, Geruda, Hong Kong Dragon Airline, Shanghai Airlines, Singapore MI) pozwoliły nam na zajęcie bardziej konkurencyjnej cenowo pozycji na rynku niż inne biura oferujące podobny produkt turystyczny. U nas klienci kupują najtańsze bilety lotnicze do Azji i Australii.

W obecnej chwili z oferty naszego biura korzysta wiele podmiotów gospodarczych na terenie całej Polski. W grudniu 2003 r. Asia City Center Sp. z o.o. zostało przyjęte do grona członków Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji - największej organizacji samorządu gospodarczego w Wielkopolsce. Uczestniczymy aktywnie w obsłudze misji gospodarczych, konferencji i targów branżowych w krajach Azji. Prowadzimy również z powodzeniem agencyjną sprzedaż imprez turystycznych sprawdzonych touroperatorów.

Podstawą sukcesu w działalności Asia City Center Sp. z o.o. jest zaufanie klienta. We wzajemnych relacjach interes klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Każdy klient jest dla nas partnerem, a jego wymagania i prośby spełniamy w sposób szybki i rzetelny. W szczególności dbamy o wysoką jakość i oryginalność oferowanych przez nas usług. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia komfortu, wygody i odpoczynku, a tym samym zadowolenia i satysfakcji z trafności dokonanego wyboru. Asia City Center Sp. z o.o. obiecuje dużo i dotrzymuje słowa.

Sprzedajemy bilety lotnicze

Pomożemy Ci wybrać oraz kupić bilet lotniczy oraz możliwie najkorzystniejszą opcję przelotu. W sprzedaży posiadamy bilety lotnicze do każdego zakątka świata. W naszym biurze podróży kupisz najtańsze bilety lotnicze do Azji i Australi m.in. do Chin, Wietnamu... Sprawdź nas, zapytaj o ofertę!

MENU ZADZWOŃ
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij