Nowe menu Aeroflot

02.09.2016


Aeroflot wprowadza nowe menu na połączeniach do Azji

Firma Aeroflot wprowadziła dzisiaj nowe menu dla pasażerów klasy biznes na rejsach do Azji. Nowe azjatyckie menu obejmuje potrawy kuchni chińskiej, japońskiej, koreańskiej, tajskiej i wietnamskiej, oferowane na rejsach do Azji trwających dłużej niż 6 godzin.

Oferta będzie różna w zależności od trasy i obejmuje dwie różne przystawki, zupę i danie główne. Dania składają się z ryżu, sosów i specjalnych, tradycyjnych przypraw z każdego z ww. regionów.

Opracowano 5 rodzajów azjatyckiego menu:


Pasażerowie klasy biznes na tych trasach mają możliwość wyboru między menu azjatyckim lub standardowym. Pasażerom, którzy wybiorą menu azjatyckie, oferowane są również przekąski, kosz chleba i desery z menu standardowego.

Aeroflot wprowadziła potrawy narodowe na połączeniach do Azji, w ramach programu rozwoju usług. Flagowy przewoźnik w Rosji przoduje w zakresie jakości obsługi i w tym roku otrzymał 4 gwiazdki w rankingu Skytrax, światowego benchmarku dla pasażerskich linii lotniczych. Ponadto, Aeroflot znajduje się wśród najlepszych 10 linii lotniczych pod względem jakości pokładowego cateringu, wg Global Traveler.

Innowacje w tym zakresie, oparte o preferencje pasażerów, umocnią pozycję Aeroflot na rynkach azjatyckich i pomogą jej zmaksymalizować korzyści płynące z ruchu tranzytowego między Europą i Azją.

Sprzedajemy bilety lotnicze

Pomożemy Ci wybrać oraz kupić bilet lotniczy oraz możliwie najkorzystniejszą opcję przelotu. W sprzedaży posiadamy bilety lotnicze do każdego zakątka świata. W naszym biurze podróży kupisz najtańsze bilety lotnicze do Azji i Australi m.in. do Chin, Wietnamu... Sprawdź nas, zapytaj o ofertę!

MENU ZADZWOŃ
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij