Aeroflot wygrywa dwie kluczowe nominacje na World Travel Awards

02.10.2017

Aeroflot wygrywa dwie kluczowe nominacje na World Travel Awards

2 października 2017 r., Moskwa - Aeroflot zdobył dwie kluczowe kategorie w prestiżowym konkursie World Travel Awards 2017: wiodąca marka lotnicza w Europie i wiodąca linia lotnicza w Europie - klasa biznes. Nagrody odbyły się w sobotę w Marmurowej Sali Rosyjskiego Muzeum Etnograficznego w Petersburgu.

"Jesteśmy dumni, że Aeroflot został uznany za lidera europejskiej branży turystycznej i turystycznej w dwóch kluczowych kategoriach" - powiedział Giorgio Callegari, zastępca dyrektora generalnego Aeroflot ds. Strategii i sojuszy. "Jest to wynik wielu lat pracy, aby zwrócić Aeroflot do światowej elity lotniczej.

"Obecnie Aeroflot to linia lotnicza premium o globalnym zasięgu oferująca obsługę klienta na najwyższym światowym poziomie. Grupa Aeroflot należy do 20 największych grup lotniczych według ruchu pasażerskiego i posiada sieć tras, która zapewnia dostęp do wielu miejsc w Rosji o unikalnym historycznym dziedzictwie kulturowym i wyjątkowej naturalnej urodzie. "

Nagrodą było drugie prestiżowe wyróżnienie Aeroflot w ciągu tygodnia. Flagowy przewoźnik Rosji został również wyróżniony w zeszłym tygodniu na liście APEX EXPO Awards w Long Beach w Kalifornii.

Nagrody World Travel Awards przyznawane są wiodącym markom w branży turystycznej, hotelarskiej i lotnictwie cywilnym. Od 1993 roku ogłoszono zwycięzców corocznie po szeroko zakrojonym procesie selekcji, w którym biorą udział setki tysięcy profesjonalistów i miliony podróżnych.

Znany jako Oscary branży turystycznej, w tym roku po raz pierwszy w Rosji odbyły się World Travel Awards. Jako miasto gospodarza wybrano Petersburg, a ceremonia wręczenia nagród nosiła tytuł Najlepszego Miejsca Przeznaczenia Europy dwa lata z rzędu (2015, 2016). Aeroflot był jedyną rosyjską linią lotniczą, która otrzymała nagrodę na World Travel Awards 2017.

W ubiegłym roku Aeroflot stał się pierwszą rosyjską linią lotniczą, która otrzymała status linii 4-Star Airline od brytyjskiej agencji Skytrax, autorytetu w zakresie obsługi klienta linii lotniczych. Użytkownicy serwisu TripAdvisor nazwali Aeroflot najlepszą linią lotniczą w Europie, a najlepiej na świecie z usługą klasy biznesowej. W Chinach Aeroflot został uznany za ulubione zagraniczne linie lotnicze w kraju.

Sprzedajemy bilety lotnicze

Pomożemy Ci wybrać oraz kupić bilet lotniczy oraz możliwie najkorzystniejszą opcję przelotu. W sprzedaży posiadamy bilety lotnicze do każdego zakątka świata. W naszym biurze podróży kupisz najtańsze bilety lotnicze do Azji i Australi m.in. do Chin, Wietnamu... Sprawdź nas, zapytaj o ofertę!

MENU ZADZWOŃ
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij